przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245192 odwiedzin
Konkurs na zbiórkę makulatury i puszek

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie informuje, iż 25 września ruszyła XV edycja Konkursu Zbiórki Makulatury i Puszek Aluminiowych. Konkurs jest adresowany do wszystkich przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego.

Celem konkursu jest podnoszenie świadomości ekologicznej w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami. Organizatorem konkursu jest Wydział Rozwoju, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.

Pracownicy urzędu dokładają wszelkich starań, by każda edycja obfitowała w wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych. Tradycyjnie do wygrania jest rower w każdej z dwóch kategorii.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do dyrektorów szkół i nauczycieli o rozpropagowanie wśród dzieci i młodzieży korzyści płynących z selektywnej zbiórki odpadów oraz zachęcenie do udziału w konkursie. A ten trwa do 25 października 2017. W tegorocznej edycji indywidualne nagrody rzeczowe otrzymają uczestnicy, którzy zbiorą powyżej 50 kg makulatury lub powyżej 100 sztuk puszek aluminiowych.

Regulaminy ze szczegółowymi informacjami, zasadami i kryteriami oceniania zostały rozesłane do placówek oświatowych. Formularze zgłoszeniowe do konkursu prosimy przesyłać na adres: Starostwo Powiatowe w Sochaczewie - Wydział Rozwoju, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska, ul. M. J. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew oraz na e-mail: starostwo@powiatsochaczew.pl (skan zgłoszenia z pieczątką szkoły/przedszkola i podpisem dyrektora szkoły/przedszkola). Formularze należy dostarczyć do 29 września br.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, tel. 46 864 -18 -24 lub 46 864-18-17.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

A A A
30.09.2017
godz.08:14
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt