przejdź do Sochaczew.pl
207453 odwiedzin
Wakacyjne pożegnanie w ZS w Chodakowie

Uczniowie Zespołu Szkół w Chodakowie pożegnali szkołę na czas wakacji. Była to okazja do wręczenia nagród i dyplomów. W uroczystości wziął udział zastępca przewodniczącego rady miasta, Arkadiusz Karaś.

Zebranych na hali sportowej w Chodakowie powitał, i jednocześnie pożegnał na dwa wakacyjne miesiące, dyrektor szkoły Zbigniew Pakuła. Uczulał przy tym uczniów o konieczności zachowania bezpieczeństwa podczas przerwy od szkoły. Głos zabrał również Arkadiusz Karaś. Pogratulował młodzieży świetnych wyników w nauce. Przekazał też życzenia od burmistrza Piotra Osieckiego, w którego imieniu przekazał nagrodę dla najlepszego ucznia.

W trakcie uroczystości wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Tradycją szkoły jest również przyznawanie nagród za wybitne osiągnięcia sportowe.

Na zakończenie dyrektor Pakuła jeszcze raz życzył wszystkim udanych wakacji, po czym dał sygnał do rozejścia się po raz ostatni w tym roku szkolnym do klas, gdzie uczniowie pożegnali się ze swoimi wychowawcami. (seb)

Galeria z wydarzenia znajduje się pod linkiem

 

A A A
23.06.2017
godz.09:11
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość