przejdź do Sochaczew.pl
207559 odwiedzin
Bajkowy Dzień dla Rodziny

W siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy odbył się „Dzień dla Rodziny”. Były popisy artystyczne, występ dzieci z SCK, a na koniec tradycyjny grill.

Zebranych gości przywitały dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie Joanna Majewska i prezes stowarzyszenia "Z Sercem Do Wszystkich" Agnieszka Parzydeł. Najciekawsze jak zawsze działo się na scenie. Goście obejrzeli bardzo ciekawy i humorystyczny występ podopiecznych ośrodka. Brawa należą się choćby za doskonale przygotowane kostiumy i dobór aranżacji muzycznej. Widzowie mogli obejrzeć świetną interpretację bajki o Czerwonym Kapturku. Wszystko już tradycyjnie - wspaniale przemyślane i dopracowane.

Kolejny rok, z korzyścią dla przedstawienia, z pomocą organizatorom pospieszył Piotr Milczarek i jego bardzo uzdolniona wokalnie młodzież z Sochaczewskiego Centrum Kultury. W repertuarze wykonawców znalazły się w tym roku doskonale znane polskie przeboje z drugiej połowy ubiegłego stulecia.

Po obejrzeniu występu, goście otrzymali od organizatorów upominki. Głos zabrał również obecny na przedstawieniu zastępca burmistrza Marek Fergiński. Pogratulował świetnego występu i był pod wrażeniem poziomu wykonania kostiumów. Zauważył, że płynące z budżetu miasta pieniądze dla organizacji pozarządowych, takich jak "Z Sercem Do Wszystkich", są dobrze pożytkowane. Podziękował również wykonawcom za dostarczenie wspaniałej rozrywki.

Po części oficjalnej goście wraz z aktorami zasiedli do wspólnego grillowania. 

Sebastian Stępień

 

A A A
30.05.2017
godz.09:59
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość