przejdź do Sochaczew.pl
214365 odwiedzin
Zainaugurowali Dni Rodziny

Integracyjny piknik w Dziennym Domu Pomocy Społecznej rozpoczął tegoroczne obchody sochaczewskich Dni Rodziny. Na międzypokoleniowej imprezie wspólnie bawili się przedstawiciele władz z zastępcą burmistrza Markiem Fergińskim na czele, seniorzy będący podopiecznymi DDPS, przyjaciele placówki oraz mali goście  - przedszkolaki z grupy "Pszczółek" z Niepublicznego Przedszkola Diecezji Łowickiej pod wezwaniem św. Aniołów Stróżów. 

Ci ostatni zaprezentowali bardzo sugestywną część artystyczną pt. "Dzień w którym zatańczyło słońce". Było to przedstawienie przypominające historię objawień fatimskich. Seniorzy odwdzięczyli się maluchom krótką inscenizacją wiersza "Stefek Burczymucha" oraz zabawnymi, rymowanymi zagadkami, w których rozwiazywanie zaangażowała się cała publiczność.

Zastęca burmistrza Marek Fergiński mówił o roli rodziny i wspólnoty w życiu każdego z nas. Przypomniał również, że sochaczewski samorząd stara się wspomagać najróżniejsze grupy społeczne i wiekowe. Stąd też w dwójnasób cieszy fakt, że młodsi i starsi zacieśniają więzy, prowadzą wspólne projekty, spotykają się  - czego najlepszym przykładem jest coroczny piknik przygotowywanych przez DDPS. (ap)

A A A
25.05.2017
godz.08:17
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość