przejdź do Sochaczew.pl
207453 odwiedzin
„Niereformowalni” zagrają dla Alicji

„Niereformowalni i już...” powstali dokładnie pięć lat temu, są grupą młodych ludzi z pasją i chęcią niesienia pomocy. Potrafią wykorzystać swoją popularność, dając charytatywne przedstawienia. Tym razem również celem będzie zebranie pieniędzy na leczenie chorej na raka Alicji Młynarczyk.

Ta młoda mieszkanka Sochaczewa jest chora na rzadki i wyjątkowo bolesny typ nowotworu zakończeń nerwowych MPNST.

„Niereformowalni i już...”  mają na swoim koncie kilka hitów scenicznych, do których scenariusze są ich wspólnym dziełem. Pieczę nad wszystkim trzyma Beata Oziemblewska, nauczycielka, koleżanka z pracy i reżyserka przedstawień. Każdy ich spektakl przyciąga tłumy, a na sali przez cały czas  słychać salwy śmiechu.

Teraz powracają z przedstawieniem „KopCiuch”. To humorystyczna historia mężczyzny zdominowanego przez żonę, którego los odmienia się całkowicie za sprawą bardzo tajemniczej wróżki. Chwile spędzone z młodymi aktorami dadzą państwu dużo relaksu i pozytywnej energii.

Zapraszamy 4 czerwca o godzinie 17.00 do SCK przy ul. Żeromskiego 8. Wstęp minimum 10 zł przy wejściu na spektakl. Jak zwykle, liczymy na państwa.
Organizatorzy

 

A A A
31.05.2017
godz.08:01
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość