przejdź do Sochaczew.pl
206323 odwiedzin
Kunicka na Andrzejki

Z okazji obchodów Światowego Dnia Choroby Alzheimera w Sochaczewie wystąpi znana piosenkarka Halina Kunicka. Koncert odbędzie się 30 listopada w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego.

Organizatorem imprezy jest sochaczewska Fundacja Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera, która w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. Fundacja co roku organizuje koncerty, mające przypomnieć, że wśród nas żyją osoby dotknięte tą chorobą.

Tym razem wystąpi Halina Kunicka, piosenkarka znana głównie starszemu pokoleniu. Była szczególnie popularna w latach 60. i 70. XX w., kiedy jej przeboje „Orkiestry dęte”, „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Świat nie jest taki zły” czy „To były piękne dni” nuciła cała Polska.

Koncert odbędzie się w środę 30 listopada o godz. 18.00 w SCK przy ul. Żeromskiego 8. Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w SCK lub pod nr. tel. 501 629 983.

W imieniu Krystyny Mikołajczyk, szefowej fundacji, serdecznie zapraszamy. Fundusze zebrane podczas koncertu zasilą konto Fundacji Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera. (sos)

A A A
27.11.2016
godz.10:43
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość