przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
307502 odwiedzin
Bilet na pociąg w telefonie

Jak informuje spółka Koleje Mazowieckie, od października znacznie rozszerzyły się możliwości aplikacji SkyCash umożliwiającej teraz m.in. zakup biletów na trasie Warszawa – Sochaczew. 

Dotychczas aplikacja pozwalała kupić bilet wg taryfy normalnej oraz ulgowej (strefowy, dobowy imienny), skorzystać z ofert  specjalnych na wybranych liniach i nabyć bilet na linię Warszawa - Skierniewice. Od 1 października działa w rozszerzonej wersji -  możliwe jest także uzyskanie informacji o najkorzystniejszych ofertach i zakupie najtańszego biletu dla wybranej przez użytkownika relacji. Oprócz tego wprowadzona została możliwość zwrotu za całkowicie niewykorzystany bilet zakupiony za pośrednictwem aplikacji.

Obecnie za pośrednictwem aplikacji SkyCash można kupić bilety: jednorazowe, strefowe czasowe,  dobowe, trzydniowe, jednorazowe wg ofert specjalnych, na pociągi Dragon i Słoneczny oraz na wszystkie relacje obsługiwane przez Koleje Mazowieckie.

System płatności za bilet przez telefon komórkowy pozwala na wykonywanie wszystkich czynności związanych z zakupem przez całą dobę, z dowolnego miejsca. SkyCash działa w większości smartfonów z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Aby móc kupować bilety za pomocą SkyCash, należy zainstalować w komórce aplikację mobilną, dokonać rejestracji w systemie SkyCash i zasilić ją środkami pieniężnymi lub wybrać inną formę płatności za bilety, np. zapłacić bezpośrednio z podłączonej karty płatniczej (debetowej lub kredytowej). Aplikację można pobrać ze strony m.skycash.com.

Więcej na temat zasad korzystania z aplikacji na www.mazowieckie.com.pl

A A A
18.10.2016
godz.08:34
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt