przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
297486 odwiedzin
Tymczasem w „Kąciku Rodzinnym”

Regularnie, w każdy wtorek odbywają się zajęcia w ramach „Kącika Rodzinnego” prowadzonego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Uczestnicy spotkali się z kolejnymi specjalistami.

Pierwszym z nich był doradca zawodowy Katarzyna Grochowska. We wtorek 13 września uczestnicy mogli się dowiedzieć wszystkiego na temat aktywnego, a przede wszystkim skutecznego, szukania zatrudnienia. Katarzyna Grochowska przekazała uczestniczkom kompendium wiedzy dotyczącej poruszania się po rynku pracy. Umiejętność skonstruowania CV, napisania listu motywacyjnego oraz odpowiednie kreowanie wizerunku są niezbędne by otrzymać etat.  Mowa byłam. in. o konieczności zwracania uwagi na ubiór i zachowanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Temat okazał się bardzo istotny dla zebranych pań. Padało wiele pytań, kilka uczestniczek zdecydowało się umówić na spotkanie indywidualne z doradcą.

Kolejne zajęcia w „Kąciku Rodzinnym” organizowanym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sochaczewie poświęcone były pielęgnacji. 20 września poprowadziła je Ewelina Regulska, przedstawiciel farmaceutyczno-medyczny firmy Dermedic. Panie dowiedziały się jak dbać o skórę dojrzałą, ale przede wszystkim jakie kosmetyki i zabiegi powinny stosować u dzieci. Prowadząca odpowiadała na pytania i rozwiewała wątpliwości zebranych. Było ich wiele, czemu nie można się dziwić, z uwagi na mnogość informacji i produktów występujących na rynku.

Następne spotkanie zaplanowano na 27 września. O godz. 13.30 w MOPS porozmawiać będzie można z warszawskim specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, lek. med. Sławomirem Warzęchowskim.  Jednocześnie ruszyły cykliczne zajęcia fitness prowadzone przez Annę Baśkiewicz. Odbywają się one w Fabryce Centrum Rekreacji przy ul. Poprzeczna 4. (ap)

A A A
19.09.2016
godz.11:08
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt