przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
262194 odwiedzin
OtoFOTO w plenerze

W SCK od kilku lat działa Koło Entuzjastów Fotografii Cyfrowej OtoFOTO. W ostatnim tygodniu wakacji artyści wybrali się na V Letni Plener Grupy OtoFOTO. Tym razem natchnienia i ciekawych obiektów szukali w Guzowie, Miedniewicach, Puszczy Mariańskiej, Żyrardowie i Radziejowicach. Oto kilka prac powstałych w czasie pleneru.

Grupa jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, choć w przypadku fotografii raczej stawia się na młodzież, dorosłych i seniorów. OtoFOTO to cykliczne, oparte na systematycznej pracy uczestników warsztaty rozwijające i pogłębiające talent. Entuzjaści fotografii mają zajęcia w studio, jeżdżą na plenery, organizują wystawy i warsztaty fotograficzne, ale przede wszystkim dobrze się bawią.

Zajęcia prowadzi Przemko Stachowski, absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, w latach 90. stypendysta Centro Internazionale Studi Insegnamento Mosaico w Rawennie we Włoszech, gdzie poznawał techniki artystycznej mozaiki marmurowej. Brał udział w wielu wystawach indywidualnych w kraju i za granicą. Zrealizował autorskie, artystyczne aranżacje wnętrz np. kaplice sióstr niepokalanek w Szymanowie i Kościerzynie.

Daniel Wachowski
daniel.wachowski@sochaczew.pl

A A A
13.09.2016
godz.10:11
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt