przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
307504 odwiedzin
W Gimnazjum nr 1 powitano wakacje

Zanim to nastąpiło, kilkudziesięciu uczniów odebrało świadectwa z biało-czerwonym paskiem i nagrody za wybitne osiągnięcia szkolne oraz sportowe. Dyrektor szkoły, Małgorzata Gorgis gratulowała młodzieży i nauczycielom.

Dzień wcześniej szkoła pożegnała trzecioklasistów, o których Małgorzata Gorgis mówiła z dumą, zarówno w kontekście osiągnięć w nauce, jak i wyników egzaminu gimnazjalnego.

- Ponad 20 uczniów otrzymało medale i świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody za stuprocentowe wyniki testu. Jesteśmy z nich dumni i mamy nadzieję, że wy pójdziecie w ich ślady. Zwłaszcza że mamy coraz lepsze warunki do nauki - nową pracownię komputerową, ufundowaną przez urząd miejski, nowe komputery, programy edukacyjne, roboty pozyskane staraniem szkoły - mówiła do pierwszo- i drugoklasistów dyrektor Gorgis.

Wśród nich również znalazła się potężna grupa nagrodzonych i wyróżnionych. Świadectwa i nagrody odbierali przy dźwiękach "We Are the Champions" grupy Queen. Szkoła pochwaliła się także stypendystami burmistrza oraz marszałka województwa, nie zapominając o sportowcach, którzy w tym roku przysporzyli sobie i szkole mnóstwa tytułów.

Zarówno wśród świetnych uczniów, jak i doskonałych sportowców, jedno nazwisko powtarzało się bez przerwy. Mowa o Janie Wierzbickim, którego koledzy i nauczyciele za każdym razem nagradzali gromkimi brawami.

Wiceprzewodnicząca rady miejskiej Kamila Gołaszewska-Kotlarz wręczyła nagrody burmistrza za wybitne osiągnięcia w nauce, gratulując wyróżnionym, a wszystkim życząc wakacyjnego odpoczynku.

Tego samego życzyły dyrektor szkoły i przewodnicząca rady rodziców. Największe oklaski zdobyła jednak prowadząca uroczystość Renata Ponieważ, wypowiadając słowa: "Miło mi zakomunikować, że rok szkolny się zakończył". (sos)

A A A
24.06.2016
godz.08:50
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt