przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
307486 odwiedzin
Absolwenci na medal

Wczoraj Gimnazjum nr 1 pożegnało swoich absolwentów. Wręczaniem licznych nagród i wyróżnień zajęli się m. in. dyrektor Małgorzata Gorgis i zastepca burmistrza Marek Fergiński.

Ten ostatni życzył młodzieży udanych wakacji i sukcesów w szkole średnieji. Szansa naszych gimnazjalistów na wysokie osiągnięcia w kolejnych szkołach jest bardzo duża. Świadczy o tym ilość wyróżnień przynanych podczas akademii, wyniki osiągnięte podczas testu gimnazjalnego (na poziomie 80, a nawet 100 proc. nie były wcale rzadkością) oraz średnia ocen na świadectwach. Najlepszą uczennicą okazał się Ewa Grzegorzewska ze średnią 5,33. Łącznie wyrózniono 19 najlepszych absolwentów. Dla najlepszych szkoła przygotowała okolicznościowe medale. 7 osób nagrodzono stypendium burmistrza za wyniki w nauce bądź sporcie. Kilkadziesiąt osób odebrało dyplomy i nagrody książkowe za swoje osiągniecia. 

- Nasi uczniowie osiągnęli 100 procentowe wyniki na teście gimnazjalnym z jezyka polskiego, języka obcego i matematyki. Z historii najwyższy wynik to 97 proc. Jestem dumna z naszej młodzieży. Dla najlepszych 21 osób również przyznaliśmy nagrody - powiedziała nam dyrektor Gorgis. 

Cześć artystyczna to był show jakiego nie powstydziłby się najlepszy kabaret. Absolwencji przygotowali popisową inscenizację w której "zbierzność postaci z nauczycielami Gimnazjum nr 1 była absolutnie nieprzypadkowa". Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. (ap)

A A A
24.06.2016
godz.13:14
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt