przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245189 odwiedzin
Sochaczew kibicuje 2012!

Przed nami EURO 2012 oraz olimpiada w Londynie, a my razem z Urzędem Miejskim, rozkręcamy akcję SOCHO 2012. Będzie wspólna zabawa, nagrody, a wszystko utrzymane w artystyczno-sportowym charakterze.

Redakcja „Ziemi Sochaczewskiej” czeka na zdjęcia Czytelników o tematyce sportowej. Mogą to być archiwalne fotografie, mogą być też zdjęcia wykonane specjalnie z okazji akcji. Czekamy na ciekawe ujęcia sportowców, zdjęcia z zagranicznych podróży zrobione na przykład na znanych obiektach czy podczas ważnych wydarzeń sportowych, a także fotografie obrazujące lokalny sport. Ważne jest, by zdjęcia były interesujące ze względu na zawarte na nich ujęcie lub przesłanie, albo z racji związanej  z nimi ciekawej historii.

Równolegle rozpoczynamy konkurs na plakat, który obrazować będzie hasło: „Sochaczew kibicuje 2012”. Obowiązuje formuła open, czyli będzie mógł w nim wziąć udział każdy. Mile widziane będą prace wykonane wspólnie przez całe rodziny lub grupy przyjaciół.

Dla uczestników zaplanowaliśmy atrakcyjne i, co warto podkreślić unikatowe nagrody.  Jedną z nich będzie kolacja ufundowana przez restaurację „Kameralna”. Inną - olejny pejzaż przedstawiający sochaczewski krajobraz autorstwa Moniki Kosowiec-Placek. Jest ona znana już z wystaw odbywających się  pod szyldem „Malujących Ew”. Kolejnym wyróżnieniem będzie indywidualny zestaw fotogadżetów od Studia VIP. Z kolei firma Office 1 i sklep „Kubuś” z ul. Żeromskiego  wesprą nas gadżetami związanymi z EURO 2012. Oprócz tego podczas finału SOCHO 2012 zorganizują one kącik plastyczny dla dzieci. Odbędzie się w nim dodatkowy konkurs  na rysunek o tematyce sportowej skierowany do najmłodszych sochaczewian. Wygrać będzie można bogate zestawy artykułów plastycznych i papierniczych.

Wszystko to, podobnie jak finał SOCHO 2012 mieć będzie miejsce w sobotę 9 czerwca, a więc w pierwszy dzień Dni Sochaczewa. Prace autorów najlepszych zdjęć, jak i plakatów, oprócz tego, że zostaną nagrodzone, trafią na wspólną, pokonkursową wystawę.

Na zdjęcia i prace plastyczne czekamy do 20 maja.  Należy  je przesyłać lub dostarczać  na adres: Tygodnik „Ziemia Sochaczewska”, ul. Żeromskiego 12, 96-500 Sochaczew lub mejlowo: z_soch@poczta.onet.pl, ziemiasochaczewska@gmail.com. Zdjęcia wykonane cyfrowo powinny być zapisane w formacie JPG.

Agnieszka Poryszewska


A A A
03.05.2012
godz.10:40
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt