przejdź do Sochaczew.pl
215174 odwiedzin
Ruszył remont ul. Piłsudskiego

Ekipy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich pojawiły się na ulic Piłsudskiego w zbiegu z al. 600-lecia. Remont nawierzchni prowadzony będzie na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. 1 Maja. Na pierwszy ogień idą chodniki.

Po latach „posuchy” władze województwa rozpoczęły prawdziwy boom inwestycyjny w naszym mieście. Ul. Wyszogrodzka, rondo przy ul. Licealnej, a teraz ul. Piłsudskiego zostały włączone do tegorocznego planu prac MZDW. Jak powiedziała nam rzecznik prasowy zarządcy drogi, w ostatnim z wymienionych przypadków zakres prac nie będzie duży. Nie ma mowy o paraliżu komunikacyjnym.

- Koszt remontu to 204 tys. zł. Kwota jest niska ponieważ niewielki będzie też zakres prac. W przetargu wyłoniliśmy wykonawcę. Zostało nim konsorcjum firm z liderem: firmą Granar – mówi Monika Burdon. -

Nawierzchnia będzie modernizowana na odcinku jezdni ul. Piłsudskiego od ul. Warszawskiej do ul. Olimpijskiej. Przedsięwzięcie obejmie tez remont chodnika na odc. od ul. Warszawskiej do ul. 1 Maja. Czas realizacji zadania – do końca lipca.

Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu „Ziemi”. (ap)

A A A
09.06.2016
godz.09:37
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość