przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245192 odwiedzin
Zwycięstwo i porażka


Seniorzy Orkana rozegrali dwa kolejne mecze. Zwycięstwo i porażka to z pewnością sukces młodej drużyny prowadzonej przez grającego trenera Mariusza Cieślaka.

Braterskie gole

KS Raszyn – Puls Orkan Sochaczew  1:3 (1:0)

gole: Pawlaczyk, P. Trafalski, T. Trafalski

skład: Nowakowski – Jażdżyk (75' P. Chmielak), Pawlaczyk, Binienda, Rybicki, T. Trafalski, Cieślak, Strzelczyk (46' Adamczewski), Wasilewski (89' Stawicki), P. Szatkowski, Wróbel (28' P. Trafalski)  

Ekipa z Raszyna to drużyna, która zawsze sprawiała wiele problemów sochaczewskim piłkarzom. Wydawało się, że i tym razem będzie podobnie. Orkan miał przewagę ale to gospodarze już w 12' jako pierwsi strzelili gola. Goście sporo atakowali i strzelali. Nie było jednak widać efektu. Tuż przed przerwą gospodarze stworzyli bardzo dobrą sytuację. Dwaj rywale znaleźli się przed naszym bramkarzem Michałem Nowakowskim. Napastnicy z Raszyna już widzieli piłkę w siatce. Ich pewność siebie została ukarana. Futbolówkę z linii bramkowej wybił Adrian Binienda. Po zmianie stron i 15-minutowym odpoczynku Orkan jeszcze bardziej zdecydowanie ruszył do ataku. Celowniki zostały wyregulowane. Nadeszła 57 minuta. Tomasz Trafalski zdecydował się na strzał z około 30 metrów. Szybko lecącą piłkę bramkarz z Raszyna wybił wprost pod nogi Krzysztofa Pawlaczyka. Sochaczewianin nie zmarnował okazji i było 1:1. Niemal natychmiast Orkan ponownie ruszył do ataku. Młody Mariusz Wasilewski dograł do Piotra Trafalskiego, który z kilku metrów nie miał problemów ze strzeleniem drugiego gola. 20 minut przed końcem doświadczony Piotr Adamczewski doskonale podał do Tomasza Trafalskiego. Starszy z braci był szybszy od rywali. Znalazł się w sytuacji sam n sam z bramkarzem i … Orkan prowadził 3:1. Sochaczewianie mieli jeszcze kilka okazji jednak wynik nie uległ zmianie. Cieszy zwycięstwo, cieszy również styl w jakim grają młodzi piłkarze Orkana. Trenera Mariusza Cieślaka może niepokoić stan Kamila Wróbla, który w 25' meczu musiał z powodu urazu opuścić plac gry.

Wyniki XXI kolejki:

Piast – Naprzód  3:2

Sparta – Milan  3:0

Błękitni – Laura  2:2

Błonianka – Olimpia  1:1

Ryś – Chlebnia  2:2

Przyszłość – Ożarowianka  1:5

Osłabieni wygrali

Puls Orkan Sochaczew – Przyszłość Włochy  1:2 (1:0)

gol: Wróbel

skład: Nowakowski – Jażdżyk, Pawlaczyk, Rybicki, T. Trafalski, Wasilewski, Cieślak, P. Szatkowski, Strzelczyk (55' Adamczewski), Wróbel (85' Wiśniewski), P. Trafalski (72' P. Chmielak)

W deszczową niedzielę sochaczewianie podejmowali doświadczoną drużynę Przyszłości Włochy. Jako pierwsi gola zdobyli gospodarze. Niespodziewany strzał w 6' minucie Kamila Wróbla zaskoczył bramkarza rywali. Do przerwy gra była wyrównana i obydwie drużyny stworzyły po kilka niezłych sytuacji. W 82' boisko musiał opuścić jeden z piłkarzy Przyszłości (czerwona kartka). Grając w przewadze sochaczewianie mieli szansę utrzymać korzystny wynik. Stało się inaczej. Przyjezdni strzelili dwa gole (89' oraz w doliczonym czasie gry) i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Pomimo porażki należy pochwalić naszą młodą drużynę, w której wyróżniał się bramkarz Michał Nowakowski, który kilka razy uchronił swoją drużynę przed stratą goli. Widać także było brak Adriana Biniendy, który w poprzednich meczach „trzymał w ryzach” szyki obronne Orkana.

Wyniki XXII kolejki:

Naprzód – Raszyn  0:2

Ożarowianka – Ryś  4:0

Chlebnia – Perła  2:6

Olimpia – Błękitni  3:0

Laura – Sparta  1:4

Milan – Piast  2:1

Aktualna tabela:

1.Sparta Jazgarzew  57

2.Olimpia Warszawa  48

3.Ożarowianka Ożarów Maz.  41

4.Przyszłość Włochy  37

5.KS Raszyn  37

6.Ryś Laski  30

7.Puls ORKAN Sochaczew  30

8.Perła Złotokłos  29

9.Milan Milanówek  27

10.Laura Chylice  26

12.LKS Chlebnia  20

13.Piast Piastów  14

14.Naprzód Brwinów  13

15.Błonianka Błonie  11

(et)

A A A
19.04.2012
godz.12:32

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt