przejdź do Sochaczew.pl
207411 odwiedzin
Kilka dni bez windy na parterze urzędu

Remont parteru Urzędu Miejskiego w Sochaczewie, który przed miesiącem objął zachodnie skrzydło gmachu, wchodzi w najważniejszą fazę. Od czwartku 14 kwietnia do wtorku 19 kwietnia w ratuszu zostanie wyłączona z użytkowania winda. W tych dniach mieszkańcy dotrą do wydziałów na wyższych piętrach jedynie klatką schodową.

Ekipy remontowe wylewają posadzki i na krótki czas muszą mieć do dyspozycji całą podłogę parteru, stąd konieczność zamknięcia wejścia głównego od strony ul. 1 Maja.

- Dotychczas robiliśmy wszystko, by osoby starsze i niepełnosprawne mogły bez przeszkód poruszać się po Urzędzie Miejskim po wszystkich kondygnacjach. Niestety ekipy budowalne muszą wyłączyć windę. To tylko kilka dni, ale uprzedzamy o utrudnieniach i prosimy, by osoby na wózkach planowaną wizytę w UM odłożyły na trzecią dekadę kwietnia – mówi sekretarz miasta Andrzej Wierzbicki.

A jak obecnie możemy poruszać się po budynku urzędu? Mieszkańcy mogą korzystać z wejścia od ulicy Grabskiego, następnie klatką schodową dostaną się na poszczególne piętra budynku. Biuro obsługi klienta w dalszym ciągu funkcjonuje na I piętrze w pokoju 221. Od 14 do 19 kwietnia winda obsługiwać będzie kondygnacje od I do IV piętra. (dw)

A A A
12.04.2016
godz.07:38
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość