przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
307497 odwiedzin
Konsultacji ciąg dalszy

Zachęcamy do śledzenia zakładki Mieszkaniec -> NGO -> konsultacje z organizacjami na portalu sochaczew.pl. Na bieżąco zamieszczane są tam informacje dotyczące konsultacji społecznych. Warto zaznaczyć, że obecnie prowadzone są one już właściwie w każdej dziedzinie funkcjonowania naszego miasta.

Konsultacje, jako forma dialogu z mieszkańcami, sukcesywnie zyskują na znaczeniu. Obecnie w Sochaczewie prowadzonych jest siedem konsultacji. Uwagi można zgłaszać w sprawie: określenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami i jej stawki, opłaty targowej, określenia stawek podatku od środków transportowych oraz podatku od nieruchomości, formularzy podatkowych, trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych szkół oraz przedszkoli.

Na stronie znaleźć można projekty uchwał oraz poszczególne formularze konsultacji społecznych. Wypełniając je należy zaznaczyć zapis w uchwale oraz propozycję jego zmiany. (ap)

A A A
06.11.2015
godz.08:42
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt