przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245076 odwiedzin
Dwie wygrane naszych drużyn

Miniony weekend był radosny dla obydwu naszych drużyn grających w płockiej okręgówce. Unia Iłów sprawiła ogromną niespodziankę wygrywając na wyjeździe z Kormoranem. Bzura natomiast wzięła srogi rewanż na Zrywie Bielsk, z którym przegrała jesienią 3:7.

Bzura Chodaków – Zryw Bielsk  10:1 (6:1)

gole: R. Stencel (5), Szewczyk (2, w tym jedna z rzutu karnego), Walczak, Kubisz, J. Stencel

skład: M. Chmielak – Kołodziejczak, Walczak (58' Grzegorowski), Majchrzak, Skomiał, Szewczyk, Kubisz (68' Kobierecki), Celeda, J. Stencel, R. Stencel, Kajetaniak (46' Borkowski)

Chodakowskie tsunami od pierwszego gwizdka z wielkim impetem uderzyło w rywali. Już w 22 sekundzie meczu na listę strzelców zapisał się Radosław Stencel. Siedem minut później Bzura prowadziła już 4:0. W 10' rywale zdobyli honorowego gola z rzutu wolnego. Biało-zieloni odpowiedzieli (15') szybko kolejnym skutecznym uderzeniem Super-Radzia. Wysokie prowadzenie odebrało chęć do gry i z boiska zaczęło wiać nudą. Co prawda chodakowianie stwarzali kolejne sytuacje ale dopiero w 41' Radek Stencel po raz kolejny podwyższył wynik. W drugiej połowie niewiele się działo i mnożyły się błędy. Ozdobą tej części były cztery gole oraz … trzy głupio „złapane” przez gospodarzy żółte kartki. Za tydzień Bzura wyjeżdża do Duninowa na mecz z trzecią w tabeli Wisłą.

Po meczu trener Grzegorz Szypszak powiedział: Jestem bardziej zadowolony z wyniku niż gry. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze. Po przerwie popełnialiśmy błędy i było za dużo szarpanej gry. W grze mojej drużyny jest jeszcze wiele elementów, które jak najszybciej trzeba poprawić.

Kormoran Łąck – Unia Iłów  3:4 (0:2)

gole: Ciurzyński (2), Grzywacz (z rzutu karnego), Kunikowski

Unici niespodziewanie wygrali w Łącku. W pewnym momencie prowadzili nawet 4:0. Niestety w końcowych minutach zabrakło trochę sił i gospodarze mogli doprowadzić do remisu. Na szczęście tym razem do naszej drużyny uśmiechnęło się szczęście.