przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
245190 odwiedzin
Ach, co to będzie za ślub...

W ostatni weekend nasze miasto zdominowały Mazowieckie Targi Ślubne. Z roku na rok impreza umacnia swoją pozycję w branży. 17 i 18 marca do Sochaczewa zawitało ponad 100 wystawców mających w swojej ofercie wszystko to, co sprawić może że ten wyjątkowy dzień będzie miał niepowtarzalną oprawę.

Wystawcy na  Mazowieckie Targi Ślubne przyjechali m.in. z Warszawy,   Skierniewic, Ożarowa Mazowieckiego, Błonia, Łowicza i Żyrardowa. Podczas targów prezentowano sale bankietowe, suknie ślubne, garnitury, biżuterię, fryzury i makijaż ślubny, weselne menu. To ostatnie cieszyło się olbrzymim powodzeniem. Potrawy znikały tuż po trafieniu na stół. Podczas imprezy można było zamówić wspaniałą limuzynę lub bryczkę, która zawiezie młodych do ślubu, posłuchać zespołów muzycznych, zdecydować się na jedną z wielu firm proponujących serwis zdjęciowy oraz wideo, a nawet wziąć kredyt na wesele i zaplanować podróż poślubną.  Oprócz tego co godzinę odbywały się pokazy barmańskie, firmy prześcigały się w autopromocji, a wielką halę lodowiska, zaaranżowaną na potrzeby targów, przemierzały tłumy zwiedzających.

Najwięcej atrakcji zaplanowano na drugi dzień imprezy. Odbyło się losowanie nagrody głównej, którą była wycieczka do Paryża. Szczęśliwym zwycięzcą został pan Adam, mieszkaniec Sochaczewa. Jak powiedział, na targi wybrał się, ponieważ planuje wesele syna. Teraz, dzięki tej wizycie, wraz z żoną odwiedzi jedną z najpiękniejszych europejskich stolic. MTŚ zakończył pokaz fajerwerków. (ap), (sos)

A A A
21.03.2012
godz.12:01
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt