przejdź do Sochaczew.pl
146518 odwiedzin
Znamy już Sochaczewianina Roku

W środę, 27 marca, w redakcji tygodnika „Ziemia Sochaczewska” zebrała się komisja. Nastąpiło otwarcie zaplombowanej urny, po czym przystąpiono do liczenia kuponów przyniesionych i nadesłanych do nas przez Czytelników na plebiscyt „Sochaczewianin 2012 Roku”.

Głosy, jak zwykle, liczyli zdobywcy tego prestiżowego tytułu z lat ubiegłych. Tym razem byli to: Marek Stępowski - Sochaczewianin Roku 1999, Mirosław Szczepanowski - Sochaczewianin Roku 2001 i Czesław Cieślak, który, wraz z Chórem Towarzystwa Śpiewaczego Ziemi Sochaczewskiej, tytuł Sochaczewianina uzyskał w 2007 roku. Wspólnie z pracownikami redakcji obliczyli oni, że na tegoroczny plebiscyt wpłynęły aż  3094 kupony.

Spośród wszystkich kuponów wylosowano 15. Ich nadawcy, tradycyjnie, otrzymają nagrody. Główna to piec do domowego wypieku chleba i ciast ufundowany przez sklep „Davis Bis” p. Katarzyny Dobrowolskiej. Poza tym sponsorzy plebiscytu, PSS „Społem”, supermarket Carrefour i sklep „Sezam” pp. Stępowskich, zaopatrzyli nas w prezenty  wśród których znalazły się: parowar, robot kuchenny, suszarki i prostownice do włosów,  oraz inne atrakcyjne upominki. Jak zawsze zostaną one rozlosowane podczas finałowej uroczystości, w trakcie które poznają Państwo zwycięzcę plebiscytu. Odbędzie się ona w czwartek, 11 kwietnia o godz. 18 w szkole muzycznej. Swym występem uświetni ją Aldona Tomaszewska wraz z zespołem. Będziemy mogli delektować się piosenką aktorską, słuchając utworów m.in. Ewy Demarczyk i Czesława Niemena. Jak co roku nie zabraknie wspaniałego tortu, który będzie dziełem cukierni Lukrecja oraz róż z kwiaciarni Orchidea.

Dziękujemy naszym sponsorom, a całą szczęśliwą piętnastkę serdecznie zapraszany. (pab)

Lista osób, które otrzymają nagrody: 

 1. Zbigniew Rozmarynowski, ul. Żwirki i Wigury
 2. Adam Augustyniak, ul. Hanki Sawickiej
 3. Henryk Krop, ul. Słowackiego
 4. Mirosław Błaszczyk, ul. Targowa
 5. Aleksandra Legenza, Feliksów
 6. Renata Ratajczak, Nowa Sucha
 7. Alicja Grzeszczak, ul. Żwirki i Wigury
 8. Aleksandra Bilska, ul. Młynarska
 9. Antoni Gołębiowski, Antoniew
 10. 10. Edmund Narloch, Sochaczew
 11. 11. Teresa Brzustowska, ul. Żeromskiego
 12. 12. Aneta Adamiak, ul. Zawadzkiego
 13. 13.Teresa Kalinowska, ul. Licealna
 14. 14.Irena Barszczewska, ul. Wojska Polskiego
 15. 15.Tomasz Wasilewski, ul. Żeromskiego
A A A
29.03.2013
godz.08:43
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość