W minionym tygodniu drużyny warszawskiej okręgówki rozegrały dwie kolejki. Niestety naszym drużynom nie udało się zdobyć choćby jednego punktu.

Orkan Sochaczew – Naprzód Stare Babice  2:3 (1:0)

gole: Trafalski, Rembiejewski

skład:Siemiński – Binienda, Pawlaczyk, Wiśniewski, Strzelczyk, Wasilewski, Tomczak (Górzyński), Cielak, Trafalski, Szewczyk (P. Chmielak), Rembiejewski

W pierwszej połowie sochaczewianie mieli przewagę, którą udokumentowali zaledwie jednym celnym trafieniem. Pięć minut po zmianie stron było już 2:0. Niestety młodych zawodników zgubił brak doświadczenia. Zbyt szybko uwierzyli w zwycięstwo i głupio stracili dwa gole. Dziesięć minut przed końcem spotkania arbiter na chwilę „stracił wzrok” i ewidentny faul Pawlaczyka na polu karnym uszedł mu na sucho. Niestety tuż przed końcem Orkan stracił gola i nasi piłkarze schodzili do szatni ze spuszczonymi głowami.

Świt Warszawa – KS Teresin  4:3 (3:2)

gole: Skowron (2), Bartosiewicz

skład: Nidzgorski – D. Buczyński (Gowin), Simiński, Kaczmarczyk, Orłowski, Kamiński (k. Buczyński), Chojnacki (Łuczak), Górak, Bartosiewicz, Kostrzewa, Skowron

Warszawski Świt nie leży teresinianom. Wiedząc o tym piłkarze KS-u ruszyli do ataku. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Szymon Skowron. Gospodarze wyrównali z rzutu karnego. Teresinianie ponownie wyszli na prowadzenie. Do przerwy stracili jednak dwa gole, w tym kolejnego z rzutu karnego. W 53' ponownie był remis. Bartosiewicz zacentrował, a Skowron celnym strzałem głową pokonał bramkarza Świtu. Sędzia jednak nie odpuścił i kilka minut później podyktował kolejny rzut karny dla gospodarzy, który został zamieniony na gola. W sobotnim meczu teresinianie zmierzyli się ze Skrą. Porażka 2:4 w wyjazdowym meczu z czołową drużyną warszawskiej okręgówki wstydu nie przynosi. Szkoda jednak kolejnej straty punktów.

Orkan Sochaczew – LKS Chlebnia  0:1 (0:0)

skład: siemiński – Jażdżyk, Pawlaczyk, Binienda, Tomczak, Wiśniewski, Cieślak, Szewczyk, Wasilewski (Fijołek), Rembiejewski, Trafalski, P. Chmielak (Szewczyk)

Orkan rozegrał bardzo słaby mecz, a jedynego gola stracił na siedem minut przed końcem, remis był bardzo blisko.