przejdź do Sochaczew.pl
154047 odwiedzin
Bzura z problemami

Tylko jeden punkt w dwóch ostatnich meczach wywalczyli piłkarze chodakowskiej Bzury. Po ośmiu kolejkach biało-zieloni zajmują siódme miejsce w Płockiej Lidze Okręgowej.

W sobotę 29 września ekipa z Chodakowa wybrała się na trudne spotkanie wyjazdowe z Orłem Goleszyn. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 13. minucie i utrzymali je do przerwy. Bzurze udało się doprowadzić do remisu i wywalczyć cenny punkt. Na kwadrans przed końcem spotkania wyrównującego gola strzelił Adrian Tomczyk.

Bzura jak przegrywa, to tylko u siebie. W niedzielę 6 października piłkarze Pawła Rzymowskiego ponieśli trzecią w tym sezonie porażkę. Do przerwy w meczu ze Zrywem Bielsk był bezbramkowy remis. Obie ekipy miały w pierwszej połowie po dwie szanse, jednak skutecznie interweniowali bramkarze. Goście wyszli na prowadzenie w 60. minucie. Bzura dążyła do odrobienia strat, niestety, zabrakło skuteczności i dobrego ostatniego podania. Wyjście całą drużyną do przodu zemściło się w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, gdy goście, po przeprowadzeniu skutecznego kontrataku, podwyższyli na 2:0. Minutę później, po indywidualnej akcji, kontaktową bramkę dla biało-zielonych strzelił Adam Żółtowski. Niestety, nie starczyło już czasu, aby doprowadzić do remisu.

W przyszły weekend Bzura zagra w wyjazdowym meczu z Unią Czermno. Kolejne spotkanie przy ul. Chopina zaplanowano na niedzielę 20 października. Biało-zieloni podejmą drużynę Amatora Maszewo.

Orzeł Goleszyn – Bzura Chodaków 1:1 (1:0)
Bramka: Adrian Tomczyk
Bzura Chodaków - Zryw Bielsk 1:2 (0:0)
Bramka: Adam Żółtowski