przejdź do Sochaczew.pl
145710 odwiedzin
Wygraj książki na wakacje

Wspólnie z księgarnią J.O.G.I z ul. Reymonta 10 postanowiliśmy zorganizować wyjątkowy konkurs. Jest on skierowany do uczniów podstawówek (od klasy 4) i szkół ponadgimnazjalnych z terenu miasta. Główna nagroda to zestaw książek o wartości 150 zł.

W naszym konkursie stawiamy na kreatywność. Uczestnicy muszą stworzyć komiks lub napisać książkę. Ich maksymalna objętość to 20 stron (wraz z ilustracjami bądź fotografiami), a największy dopuszczalny format to A4. Podkreślamy, że decydująca nie będzie objętość, tylko autorski pomysł. Wysoko oceniana będzie również samodzielność. Zgłoszone prace nie mogą brać wcześniej udziału w innych konkursach o podobnym charakterze. Tematyka książki lub komiksu oraz technika ich wykonania jest dowolna.

Dla najlepszych księgarnia J.O.G.I ufundowała trzy nagrody. Będą to zestawy książek o wartości: 150 zł (I miejsce), 100 zł (II miejsce) oraz 50 zł (trzecie miejsce). Każda z prac powinna być opatrzona tytułem, imieniem i nazwiskiem autora oraz rokiem i miejscem wydania. Do zgłoszonej pracy należy dołączyć numer telefonu kontaktowego oraz zgodę na udział, podpisaną przez rodzica bądź opiekuna prawnego.

Książki można dostarczać lub nadsyłać do redakcji „Ziemi Sochaczewskiej” (ul. 1 Maja 21, pok. 312, 96-500 Sochaczew) do 30 czerwca. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do końca czerwca. Zachęcamy do udziału i śledzenia facebookowych profili „Miasta Sochaczew”. „Ziemi Sochaczewskiej” oraz księgarni J.O.G.I a także instagrama „księgarnia.jogi”, gdzie zamieszczane będą bieżące informacje na ten temat. (ap)

A A A
11.06.2019
godz.08:35
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość