przejdź do Sochaczew.pl
118586 odwiedzin
SCK wybrało najładniejsze kartkę i ozdobę

W galerii TRAKT w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101, 28 marca odbyło się wręczenie nagród w konkursie na najładniejszą kartkę i ozdobę świąteczną.

Jury konkursu - Marta Wasilewska, Monika Boruta-Sałacińska oraz Maja Ryż - miało w tym roku niełatwe zadanie, bo na konkurs wpłynęło 340 prac ze szkół w Sochaczewie i powiecie sochaczewskim. Panie podkreślały przy tym, że najważniejszym kryterium przy przyznawaniu nagród, była samodzielność wykonania prac przez uczestników.

- Nie brałyśmy nawet pod uwagę stroików przygotowanych na gotowych, marketowych formach, czy z gotowych figurek - tłumaczyła Marta Wasilewska. - Uważamy, że tego typu "pomoce" ograniczają dziecięcą kreatywność.

Jury przyznało blisko 30 nagród w czterech kategoriach. Grand Prix zdobyła Róża Siemieniec z Niepublicznego "Tęczowego Przedszkola" w Sochaczewie. Przygotowana przez nią świąteczna kartka zostanie powielona i dołączana do życzeń świątecznych rozsyłanych przez SCK.

Protokół z prac jury:

Komisja w składzie:

-Marta Wasilewska -kierownik sekcji teatru i sztuk pięknych

-Monika Boruta-Sałacińska - artysta plastyk , instruktor plastyki SCK

-Maja Ryż -artysta plastyk , instruktor plastyki SCK

podkreśla wysoki poziom i różnorodność prezentowanych prac , bogactwo pomysłów i indywidualne interpretacje plastyczne.

Komisja przyznała następujące nagrody:

Kategoria I – Przedszkola i klasy zerowe

NAGRODA I -OZDOBA

Julia Sitkiewicz -Przedszkole w Iłowie

NAGRODA I-KARTKA

Róża Siemieniec- Niepubliczne Tęczowe Przedszkole w Sochaczewie

NAGRODA II- OZDOBA

Zofia Szulc -Szkoła Podstawowa w Iłowie

NAGRODA II -KARTKA

Alicja Miedzińska – Niepubliczne Przedszkole Promyk w Sochaczewie

NAGRODA III-OZDOBA

Zuzanna Szymańska -Miejskie Przedszkole nr 6 w Sochaczewie

NAGRODA III-KARTKA

Wojtek Stańczyk—SCK Boryszew

WYRÓŻNIENIA – OZDOBA:

Kuba Staniszewski – Szkoła Podstawowa w Iłowie-oddział przedszkolny

WYRÓŻNIENIA – KARTKA:

Bartosz Augustyniak -Miejskie Przedszkole nr 6 w Sochaczewie

Kategoria II – Klasy od I do III

NAGRODA I-OZDOBA

Marta Kryczka-Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie

NAGRODA I-KARTKA

Kaja Roznowska- Szkoła Podstawowa w Wyczółkach

NAGRODA II-OZDOBA

Franek Tomaszewski-Szkoła Podstawowa w Kątach

NAGRODA II-KARTKA

Lena Śliwińska-Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie

NAGRODA III-OZDOBA

Mateusz Simiński -Szkoła Podstawowa w Kątach

NAGRODA III-KARTKA

Marysia Stawicka -Pracownia ,,Plastek” SCK

WYRÓŻNIENIE – OZDOBA

Gabriela Zwolińska-Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie

WYRÓŻNIENIE-KARTKA

Iga Kubiszewska-Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie

Kategoria III – Klasy od IV do VI

NAGRODA I-OZDOBA

Milena Wajda -Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie

NAGRODA I-KARTKA

Oliwia Pankowska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sochaczewie

 

 

NAGRODA II-OZDOBA

Barbara Kubiak -Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie

NAGRODA II-KARTKA

Julia Trzcińska Pracownia ,,Plastek”SCK

NAGRODA III-OZDOBA

Dominik Siemiańczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Sochaczewie

NAGRODA III-KARTKA

Oliwia Siewiera………………………………..

WYRÓŻNIENIE -OZDOBA

Klaudia Biegańska -Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim

Jan Dudek-Szkoła Podstawowa nr 4 w Sochaczewie

WYRÓŻNIENIE-KARTKA

Igor Sałaciński-Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie

 

 

KATEGORIA IV – Klasy VII-VIII i Gimnazja

NAGRODA I-OZDOBA

Marta Flakowska-Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie

NAGRODA I-KARTKA

Izabela Skóra -Szkoła Podstawowa w Kątach

NAGRODA II-KARTKA

Julia Golec-Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie

NAGRODA III-KARTKA

Amelia Michalak-Szkoła Podstawowa nr 6 w Sochaczewie

NAGRODA ZA KARTKĘ DO DRUKU na cele SCK:

Róża Siemieniec -Niepubliczne Tęczowe Przedszkole w Sochaczewie

A A A
28.03.2019
godz.13:15
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość