przejdź do Sochaczew.pl
124098 odwiedzin
Tłumy dzieci w kramnicach

Za nami kolejne dwa spotkania, które przyciągnęły do kramnic tłumy dzieciaków. O ich sukcesie z pewnością decyduje nieodmiennie wysoki poziom proponowanej przez Urząd Miasta oferty.

Niedziela 3 marca należała do teatru. Aktorzy „Teatru Pod Orzełkiem” - Mariusz Orzełek i Ewa Gajewska, zaprezentowali dzieciom piękne polskie legendy, dodatkowo ze znakomitą, barwną scenografią. A wszystko spojone wiedzą o najdłuższej rzece naszego kraju.

Z kolei niedziela 10 marca upłynęła pod znakiem kreatywnych warsztatów. Najmłodsze dzieci bawiły się od rana na prowadzonych przez Magdalenę Jaworską zajęciach gordonowskich PA-RA-BAM! Starszymi zaopiekowały się Katarzyna Orlińska i Barbara Derda. Podczas „W to mi graj” dzieci bawiły się w rytm muzyki, a w ramach warsztatatów artystycznych „Coś z... łodyżką” miały okazję poznać tajniki pracy z filcem.

W obu modułach dzieciaki wzięły udział z ogromną przyjemnością. Były aktywne i chętnie zdobywały nową wiedzę, co jest najlepszą rekomendacją dla prowadzących.

W najbliższą niedzielę 17 marca w kramnicach będzie można spotkać się m.in. z tancerzami Baletu Dworskiego Cracovia Danza, do czego w imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy. (seb)

Galerie zdjęć znajdują się pod linkami:

3 marca

10 marca

A A A
15.03.2019
godz.12:24
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość