przejdź do Sochaczew.pl
124096 odwiedzin
Sochaczewski sport w telefonie

Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Sochaczewie zaprasza kluby i stowarzyszenia sportowe do korzystania z aplikacji mobilnej „Młody Sportowiec”. Wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie publikować informacje o działalności klubu, aktualności oraz osiągniecia swoich drużyn i zawodników.

W poniedziałek 18 lutego w kramnicach odbyło się spotkanie informacyjne połączone ze szkoleniem z obsługi systemu zarządzania treścią (CMS) aplikacji. Poprowadził je przedstawiciel wydawcy „apki”, Jarosław Czerniak, reprezentujący miesięcznik „Młody Sportowiec”.

Aplikacja „Młody Sportowiec” jest dostępna nieodpłatnie za pośrednictwem sklepów   internetowych: „Google Play” oraz „App Store”. To narzędzie dla osób młodych, korzystających na co dzień ze smartfonów. Posiada wbudowaną opcję geolokalizacji, przez co wyszukuje i filtruje informacje z określonej okolicy, wskazanej przez użytkownika.   Zamieszczane posty są z „pierwszej ręki”, bowiem publikują je przedstawiciele (działacze, trenerzy) klubów sportowych.

Kluby i UKSy zainteresowane możliwością korzystania z narzędzia mogą się zgłaszać do Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych UM w kramnicach miejskich, II piętro, pok. 313.

A A A
01.03.2019
godz.13:34
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość