przejdź do Sochaczew.pl
129851 odwiedzin
Uchwycić klimat tych dni

Zachęcamy do udziału w VII już edycji świątecznego konkursu fotograficznego pn. „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie”, który skierowany jest do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Jego organizatorem od pierwszej edycji jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie.

W organizację konkursu i jego przebieg włącza się Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji a patronuje mu starosta Jolanta Gonta i Julia Jakubowska, dyrektor ZS CKP.

Organizatorom   zależy, by uczestnicy konkursu uchwycili w fotografii nie tylko atmosferę świąt Bożego Narodzenia, ukazali kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, ale też zaprezentowali swą okolicę w świątecznym klimacie, a wziąć udział w nim może dowolna ilość uczniów z każdej szkoły.

Jak zakłada regulamin, konkurs polega na przygotowaniu   maksymalnie 5 zdjęć (można je dostarczyć wydrukowane, ale też wysłać drogą e-mail na adres - swietlica80@onet.pl. w formacie jpg,) przedstawiających temat świąt Bożego Narodzenia. W przypadku dostarczenia wydrukowanych zdjęć, powinny mieć one jednakowy format, tj. 15x21 i posiadać wspólną tematykę.

Organizatorzy w tym roku przewidzieli 4 kategorie tematyczne, tj.: „Boże Narodzenie w mojej rodzinie”, „Wyjątkowość świąt w mojej okolicy lub w miejscu spędzania świąt” (iluminacje domów, regionalne potrawy, choinki, szopki itp.); „Różne oblicza Świętego Mikołaja”; „Klimat świąt w mojej szkole”.

Komisja oceniając prace weźmie pod uwagę: estetykę, jakość zdjęć, treść i pomysłowość ujęcia oraz spójność tematyczną fotografii.

W przypadku wydrukowanych prac, należy je dostarczyć do świetlicy szkolnej lub listownie na adres: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, ul. Piłsudskiego 51, 96-500 Sochaczew z dopiskiem na kopercie „Konkurs Fotograficzny - świetlica”. Zdjęcia można nadsyłać do 28 stycznia.

Regulamin   konkursu dostępny jest m.in. na stronie internetowej szkoły-www.80-sochaczew.pl.

Koordynatorem   konkursu z ramienia szkoły jest Ewa Chaber. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

A A A
02.01.2019
godz.08:41
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość