przejdź do Sochaczew.pl
141177 odwiedzin
Benefis Mistrza

W najbliższą sobotę 24 listopada w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – koncert Władysława Komendarka połączony z benefisem z okazji jego 70 urodzin.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00 w sali koncertowej, gdzie jeszcze przed rozpoczęciem występu publiczność będzie mogła się zapoznać z twórczością Władysława Komendarka, dzięki specjalnie przygotowanemu na jubileusz materiałowi filmowemu. W trakcie koncertu, którego początek zaplanowany jest na godz. 19.30 artysta zaprezentuje utwory będące przekrojem całej jego działalności artystycznej. Występ rozpocznie się kompozycją poświęconą odzyskaniu przez Polskę niepodległości. A co później? Tego artysta nie chce zdradzać, twierdząc, że dużo zależy od rodzaju energii, jaką dostanie od publiczności w dniu koncertu. Wśród wielu hitów tego wieczora będzie można na pewno usłyszeć jego pierwszy utwór solowy nagrany dla Polskiego Radia - „Wędrówka dusz”, który powstał w okresie muzycznej działalności artysty w formacji EXODUS. Na koncercie gościnnie wystąpi Bogo Zawierucha - Beat Box.

A tuż po muzycznej części benefisu, w Klubie Kontrast odbędzie się spotkanie z jubilatem i rozmowy z udziałem publiczności. Władysław Komendarek deklaruje, że odpowie na każde zadane pytanie. Dla fanów, to dobra okazja do nabycia płyt artysty z imienną dedykacją. Będą też zaproszeni goście, którzy przybliżą muzyczne dokonania artysty.

Zapowiada się wyjątkowy wieczór pełen dobrej muzyki i wspomnień. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Iza Strzelecka

A A A
22.11.2018
godz.13:35
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość