przejdź do Sochaczew.pl
95881 odwiedzin
MCK dla naszych uczniów

W związku z wprowadzeniem programu nauczania zajęć z zakresu doradztwa zawodowego dla klas VII i VIII szkół podstawowych Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza wszystkie miejskie szkoły do współpracy. Skorzystanie z jego usług jest oczywiście całkowicie darmowe.

Oferta MCK obejmuje zajęcia dotyczące planowania kariery zawodowej, poznania własnych predyspozycji, dokonania wyboru przyszłego zawodu oraz i oczekiwań współczesnego rynku pracy. Zakres działalności obejmuje grupowe spotkania i warsztaty oraz indywidualne informacje i porady zawodowe.

Zajęcia bądź porady prowadzone są bezpłatnie przez doradcę zawodowego w formie mobilnej czyli z dojazdem do wyznaczonej placówki oraz w formie stacjonarnej w siedzibie jednostki Młodzieżowe Centrum Kariery w Sochaczewie (ul. Staszica 50). Doradca zawodowy MCK posiada specjalizację w poradnictwie zawodowym, służy pomocą w diagnozowaniu zainteresowań zawodowych uczniów w celu optymalnego wyboru zawodu lub profilu kształcenia zawodowego. Przygotuje młodzież do wejścia na rynek pracy, angażuje rodziców w proces kształtowania kariery zawodowej ich dzieci w określonym wieku.

W celu uzyskania bliższych informacji oraz zapisów na zajęcia bądź porady prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy: Karolina Karasek (046) 862-29-68, mck.sochaczew@mazowiecka.ohp.pl, karolia.karasek@mazowiecka.ohp.pl.

 

 

A A A
24.10.2017
godz.10:13
 
wydarzenia

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość