przejdź do Sochaczew.pl
175604 odwiedzin
Z artystyczną duszą

Już po raz szósty odbył się wernisaż Wystawy Twórczości Nauczycieli. W kramnicach prezentowane są prace plastyczne i rękodzielnicze pedagogów oraz osób związanych z Klubem Nauczyciela działającym w Sochaczewskim Centrum Kultury.

Wydarzenie związane jest z niedawnymi obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Od 18 października przy ul. 1 Maja 21 obejrzeć można prace Cecylii Charążki, Hanny Pietrzak, Mirosławy Łękawskiej, Zdzisława Chlebowskiego, Stanisława Werle, Łukasza  Kucińskiego, Małgorzaty Błażejewskiej, Jadwigi Orczyk-Miziołek, Jadwigi Urbaniak, Gabrieli Frej oraz Mai Ryż. Na wystawie przygotowanej przez Marcina Hugo-Badera spotkali się twórcy prezentujący najróżniejsze techniki plastyczne. Zobaczyć można m.in.  grafiki, rękodzieło czy  ceramikę.

Jak mówił zastępca burmistrza Marek Fergiński, otwierając wernisaż wspólnie z Teresą Kłujszo, cieszy go to, że z roku na rok prac jest coraz więcej.

- Rozumiem też, że nauczycielom, którzy na co dzień oceniają innych, samemu trudno może być poddać się ocenie. Przyglądając się temu co obejrzeć można w patio kramnic nie mam wątpliwości, że są oni ludźmi wielu talentów – powiedział.

Otwarciu wernisażu towarzyszył występ uczestników projektu Open Day oraz Chóru Nauczycielskiego „Vivace”. 

Zapraszamy do obejrzenia galeri zdjęć z tego wydarzenia. (ap)

A A A
19.10.2017
godz.08:13
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość