przejdź do Sochaczew.pl
177953 odwiedzin
Ruszyły trzy duże inwestycje

Ponad pięć milionów złotych to wartość trzech miejskich inwestycji, które zrealizuje sochaczewska firma Sochbud. Za te pieniądze, do końca listopada, zostaną poddane termomodernizacji budynki SCK w Boryszewie i Chodakowie oraz hala sportowa w Chodakowie.

Wykonawca zamówił u producentów nowe okna i drzwi, czeka na ich dostawę. Żeby nie tracić czasu wykonał już większość prac demontażowych.

- Z uwagi na pogodę prowadzimy obecnie głównie prace wewnątrz budynków. Zgodnie z planem pełną parą z najważniejszymi pracami ruszymy w październiku – mówi Krystian Nowicki, prezes firmy Sochbud.

Ponad połowę z 5,1 mln pochłonie remont hali (2.647.700 zł), gdzie prócz typowych prac termomodernizacyjnych planuje się także wzmocnienie konstrukcji dachu, wymianę jego pokrycia, rozbiórkę schodów zewnętrznych, wymianę obróbek blacharskich, wykładziny na widowni, odnowienie parkietu hali, malowanie ścian i sufitów. 1.575.300 zł pochłonie termomodernizacja SCK przy ul. Chopina. W tym budynku planowane jest ocieplenie ścian zewnętrznych, piwnic, dachu, dojdzie do wymiany wszystkich drzwi i okien oraz modernizacji systemu grzewczego. Trzeci kontrakt na prace w SCK w Boryszewie wart jest 877.100 zł.

 

A A A
18.09.2017
godz.08:47
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość