przejdź do Sochaczew.pl
95172 odwiedzin
Sochaczewska Gala Sportu

W czwartkowe popołudnie w kramnicach miejskich odbyła się Sochaczewska Gala Sportu. Burmistrz w tym roku przyznał 42 nagrody dla zawodników, działaczy i trenerów oraz 48 stypendiów sportowych. Tytuł Sportowca Roku otrzymała Katarzyna Grzybowska-Franc (SKTS), Trenera - Patryk Sobieraj (WOPR Sochaczew), Działacza - Sławomir Cypel (FC Dragon Sochaczew). Imprezę uświetniły pokazy uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej z Julinka.

 

NAGRODY

Pracownicy MOSiR: Mieczysław Głuchowski, Mirosław Orliński, Anna Ulicka, Patryk Sobieraj, Danuta Wojdyno, Romuald Kajak.

Zawodnicy: Kamil Dudkowski (RCO), Tomasz Gasik (RCO), Michał Kępa (RCO), Marcin Krześniak (RCO), Piotr Wawrzyńczak (RCO) Kamil Piegat (Dragon FC), Łukasz Kozłowski (Dragon FC), Michał Gadomski (RCO), Adrian Niemiec (RCO), Marcin Damian Olszewski (RCO), Maciej Sikorski (Orkan-Judo), Kamil Wargocki (Dragon FC), Alicja Ulicka (WOPR Sochaczew), Anna Mrożewska (WOPR Sochaczew), Beata Kołodziejczak (Nordic Walking Sochaczew), Maciej Sikorski (RCO), Jan Mroziński (RCO), Sebastian Misiak (RCO), Michał Szwarc (RCO).
Trenerzy: Bronisław Gawrylczyk (SKTS), Jakub Seklecki (RCO), Bogdan Wróbel (RCO), Piotr Cypel (Dragon FC), Arkadiusz Sobieraj (Orkan-Judo), Roman Janiszek (Unia Boryszew), Andrzej Grzybowski (KS Orkan Sochaczew), Juliusz Kruszankin (KS Bzura Chodaków).

Działacze: Marcin Cichocki (Orkan-Judo), Andrzej Paluch (KS Orkan Sochaczew), Robert Szewczyk (KS Bzura Chodaków), Krzysztof Werłaty (Stowarzyszenie "Razem i Sprawnie), Józef Szajewski (KS Orkan Sochaczew), Mieczysław Głuchowski (Stowarzyszenie EBMO), Piotr Cierebiej (Amatorska Ligi Piłki Siatkowej).

 

STYPENDIA
Stypendia sportowe w kategorii "C" w wysokości 250 zł brutto miesięcznie: Jakub Budnik (RCO), Kamil Dudkowski (RCO), Tomasz Gasik (RCO), Michał Kępa (RCO), Kamil Kościelewski (RCO), Emil Kowalewski (RCO), Marcin Krześniak (RCO), Wojciech Krześniak (RCO), Tomasz Markiewicz (RCO), Jakub Młyńczak (RCO), Kamil Palasik (RCO), Mateusz Popiołek (RCO), Piotr Wawrzyńczak (RCO), Filip Wielgosz (RCO), Kamil Wydrzyński (RCO), Łukasz Syperek (RCO), Maciej Cichocki (Orkan-Judo), Natalia Gawrylczyk-Zielińska (SKTS), Agata Pastor-Gołda (SKTS), Dong Rui Fang (SKTS), Katarzyna Grzybowska-Franc (SKTS).

Stypendia sportowe w kategorii "D" w wysokości 100 zł brutto miesięcznie: Piotr Czarnecki (RCO), Michał Gadomski (RCO), Adrian Niemiec (RCO), Norbert Okoniewski (RCO), Bartłomiej Sadowski (RCO), Piotr Szkop (RCO), Patryk Paradowski (RCO), Adrian Pętlak (RCO), Daniel Woźniak (RCO), Krystian Mechecki (RCO), Jakub Nowakowski (RCO), Marcin Adamczyk (RCO), Mauro Lazzari (RCO), Patryk Dąbrowski (RCO), Grzegorz Baczyński (RCO), Mariusz Brodowski (RCO), Adrian Nowakowski (RCO), Antoni Gołębiowski (RCO), Filip Perak (RCO), Hubert Wiśniewski (RCO), Jan Król (RCO), Maksymilian Tarmanowski (RCO), Michał Chmielewski (RCO), Patryk Książek (RCO), Kamil Piegat (Dragon FC), Łukasz Kozłowski (Dragon FC), Alicja Ulicka (WOPR Sochaczew)

Więcej o czwartkowej gali w najbliższym wydaniu Ziemi Sochaczewskiej

A A A
10.02.2017
godz.09:11
 
wydarzenia

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość