przejdź do Sochaczew.pl
154049 odwiedzin
Burmistrz Osiecki przyznał stypendia

Kolejny raz najlepsi sochaczewscy uczniowie odebrali stypendia samorządowe. Wręczono je 13 października w kramicach podczas miejskiej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Przez pięć miesięcy, od września do stycznia, uczniowie otrzymywać będą po 60 zł brutto. W jesiennej edycji programu stypendialnego burmistrz przyznał aż 134 stypendia – najwięcej (122) za średnią ocen, która w szkołach podstawowych nie może być mniejsza niż 5,50, a w gimnazjach 5,25. Pozostałe 9 stypendiów przyznano sportowcom, 2 laureatkom ogólnopolskiego konkursu plastycznego, a 1 uczniowi, który na olimpiadzie przedmiotowej wykazał się szczególną znajomością języka rosyjskiego. 

Stypendia dla uczniów szkół za wyjątkową średnią ocen, wybitne osiągnięcia w nauce, sporcie, sztuce.

Szkoła Podstawowa Nr 2

Stypendia za wybitne wyniki w nauce:

Anna Orlińska

Aleksandra Fortuna

Wiktoria Giersz

Adam Milczarek

Inga Ert-Eberdt

Oskar Orlicki

Karolina Włodarska

Amelia Kloch

Julia Duplicka

 

Szkoła Podstawowa Nr 3

Stypendia za wybitne wyniki w nauce:

Katarzyna Buczyńska

Katarzyna Kołodziej

Bartosz Pliszka

Michalina Gosik

Oliwia Gozdek

Weronika Kitlińska

Julia Skomiał

Norbert Prengowski

Maja Cieślak

Maria Dybiec

Karolina Jędrzejewska

Aleksandra Kras – Bolimowska

Wiktoria Sobolik

Amelia Wszoła

Andżelika Szymańska

Adam Zaczkowski

Katarzyna Bury

Anna Czubla

Wiktoria Zobaczyńska

Sebastian Kowalski

Piotr Nowakowski

Wiktoria Frank

Marta Sylwestrzak

Piotr Wolski

Natalia Zasada

Damian Zasada

Agata Badowska

Piotr Łuszczyk

Oliwia Kuśmider

Jakub Kowalczyk

Adrianna Tondera

Amelia Durzyńska

Marta Kitlińska

Bartłomiej Myczka

Katarzyna Nowakowska

Wiktor Rynkowski

Weronika Sylwestrzak

Pola Kopka

Milena Dobrowolska

Julia Dobrzyńska

Krystyna Szwarc

Weronika Karwaszewska

Alicja Majorek

Dominika Nowicka

Milena Biszczanik

Oliwia Białas

Jakub Dziuba

Biernacka Maria

Kaja Skrońska

Aleksander Pawłowski

 

Szkoła Podstawowa Nr 4

Stypendia za wybitne wyniki w nauce:

Patrycja Olczak

Julia Kobylińska

Marta Łukaszewicz

Kamila Łukaszewicz

Zuzanna Staniaszek

Mateusz Kuśmierczyk

Adam Michałowski

Amelia Postek

Karol Miłkowski

Maja Herc

Maja Ciągarlak

Weronika Nowak

Wojciech Bołoz

Amelia Michalak

Maja Zwolińska

Zofia Garbacz

Piotr Surmański

Julia Kuzińska

Mateusz Nguyen

Agata Tonecka

Julia Włodarczyk

Olimpia Woszczalska

Anna Wylot

 

Szkoła Podstawowa Nr 7

Stypendia za wybitne wyniki w nauce:

Weronika Krzemińska

Piotr Dasiewicz

Zofia Wilczak

Klaudia Krawczyk

Dawid Błaszczyk

Julia Gers

 

Gimnazjum Nr 1

Stypendia za wybitne wyniki w nauce:

Natalia Brejnak

Adam Czubak

Natalia Kruszewska

Julia Tymorek

Julia Ślusarczyk

Jan Wierzbicki

Klaudia Buczyńska

Justyna Ciechomska

Ewa Grzegorzewska

Daria Łada

 

Gimnazjum Nr 2

Stypendia za wybitne wyniki w nauce:

Agnieszka Adamiak

Olga Dłutek

Kinga Ewa Cieślak

Aleksandra Chudzik

Joanna Szymańska

Julia Stępniak

Wiktoria Owczarzak

Weronika Nguyen

Olga Majewska

Natalia Kamila Kiełbasińska

Mateusz Kichiński

Patrycja Jasińska

Olga Jakubowska

Dominika Jagiełło

 

Gimnazjum Nr 3

Stypendia za wybitne wyniki w nauce:

Aleksandra Nikoniuk

Julia Więckowska

Emilia Więckowska

Zuzanna Jaczyńska

Aleksandra Jeznach

Aleksandra Hołoś

Wiktoria Sobieszek

 

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Akademia Prymusa”

Stypendia za wybitne wyniki w nauce:

Samuel Lewandowski

Piotr Pyrak

Antoni Więcek

Maciej Szewczyk

 

Gimnazjum Nr 1

Stypendia za wybitne osiągnięcia w sporcie

Anna Mrożewska – I miejsce w International Swimming Cup Poznań

Aleksander Ciurzyński – III miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Rugby

Sebastian Misiak - II miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Rugby

Mateusz Panek - II miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Rugby

Jan Mroziński - II miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Rugby

Dawid Szymerski - II miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Rugby

Kamil Zieliński - II miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Rugby

 

Gimnazjum Nr 2

Stypendia za wybitne osiągnięcia w sporcie

Kacper Kopka – I miejsce i tytuł Mistrza Europy oraz IV miejsce w brydżowych Drużynowych Mistrzostwach Świata

Dominika Gajda – III miejsce w XXVI Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie

 

Stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce

Roman Chaliłow – laureat konkursu języka rosyjskiego

 

Stypendia za wybitne osiągnięcia artystyczne

Mikołaj Łukawski – nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Natalia Szematowicz – nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym

A A A
16.10.2016
godz.08:35
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość