przejdź do Sochaczew.pl
167546 odwiedzin
Są marzenia do spełnienia

Wejście na wieżę Eiffla, spotkanie z Myszką Miki, laptop i rower - to kilka marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, które czekają na spełnienie. Nie jest to jednak możliwe bez wolontariuszy.

Spełnianie marzeń dodaje chorym dzieciom otuchy, siły do walki oraz nadziei na lepszą przyszłość. Dzięki zaangażowaniu i energii wolontariuszy od początku działalności Fundacji Mam Marzenie spełniono już ponad 6700 marzeń chorych dzieci. Niestety w chwili obecnej warszawski oddział fundacji cierpi na brak wolontariuszy, przez co realizacja marzeń trwa czasem bardzo długo. Aby to zmienić Fundacja Mam Marzenie poszukuje osób, które chciałyby wspierać jej działalność, bo kiedy brakuje wolontariuszy, fundacja przestaje działać.

- Marzenia może spełniać każdy, kto ma w sobie odrobinę empatii i chęci do niesienia pomocy innym. Serdecznie zapraszamy do wsparcia działań Fundacji Mam Marzenie. Bycie wolontariuszem to wiele nadzwyczajnych emocji i wielka satysfakcja ze spełnienia marzeń i radości, jaką się wnosi w życie dzieci - przekonuje Daria Grzesiek z biura prasowego Fundacji Mam Marzenie.

Osoby zainteresowane wolontariatem oraz wsparciem działań Fundacji Mam Marzenie mogą się kontaktować z koordynatorem właściwego oddziału. Numer telefonu, a także informacje, gdzie spotykają się wolontariusze, znajdują się na stronie www.MamMarzenie.org w zakładce Wolontariat. (opr. sos)

A A A
05.09.2016
godz.14:32
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość