przejdź do Sochaczew.pl
176438 odwiedzin
Głosujemy na Sochaczew

Na początku grudnia na placu Kościuszki zamontowano nowe bożonarodzeniowe oświetlenie. Dekoracje trafiły na lampy, drzewa, a w miejscu fontanny stanęła ogromna bombka, chyba najpopularniejsze obecnie w mieście miejsce, na zrobienie  sobie tzw. selfie. 

Iluminacja przypadła sochaczewianom do gustu, zbiera same pochlebne opinie, dlatego ratusz postanowił iść dalej i zgłosił oświetlenie placu do ogólnopolskiego plebiscytu „Świeć się z Energą”!. Konkurs prowadzony jest wspólnie przez koncern energetyczny Energa i wydawnictwo Polska Press.

Organizatorzy zachęcają - wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w woj. mazowieckim! To może być Sochaczew, a wszystko pozostaje w naszych rękach. Pierwszy, mazowiecki etap plebiscytu, będzie trwać do 31 grudnia, do godz. 12.00. Jeśli Sochaczew zdobędzie najwięcej głosów, awansuje do ogólnopolskiego finału i powalczy o tytuł najpiękniej oświetlonego na święta miasta w Polsce. Zdobędzie także nagrodę – 10 tys. zł do wykorzystania na energooszczędny sprzęt AGD. Zakupione urządzenia zostaną potem przekazane na wskazany przez miasto cel dobroczynny.

Ogólnopolski finał rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do 25 stycznia. Na zwycięskie miasto czekać będzie główna nagroda – dodatkowe 40 tys. zł na energooszczędny sprzęt AGD, który zostanie przekazany do domów dziecka, świetlic środowiskowych i innych placówek opiekuńczych.

Jak czytamy w regulaminie zabawy, głos na Sochaczew można oddać na trzy sposoby.

- za pośrednictwem strony www.polskatimes.pl, w zakładce NIE PRZEGAP (do godz. 12.00 w Sylwestra) głos może oddać każda osoba będąca zarejestrowanym użytkownikiem tego serwisu i posiadająca tam ważne konto. Uczestnicy nie posiadający indywidualnego konta w serwisie muszą dokonać rejestracji. Jedno kliknięcie oznacza oddanie jednego głosu. Dzienny limit oddanych głosów to 5.

- za pośrednictwem aplikacji facebook (do godz. 12.00 w Sylwestra), poprzez własne konto, ale i tu trzeba posiadać ważne konto w serwisie www.polskatimes.pl (zakładka NIE PRZEGAP). Jedno kliknięcie to 2 głosy w plebiscycie oddane na naszą kandydaturę. Dzienny limit kliknięć (głosów) to jedno kliknięcie (2 głosy).

- poprzez SMS, ale zaznaczamy, że jedna wiadomość kosztuje 2,46 zł z VAT. Jeden SMS to pięć głosów w plebiscycie. W tym przypadku głosujemy do 11 stycznia, do godz. 12.00, a każdy uczestnik może oddać dowolną liczbę głosów.

Daniel Wachowski
daniel.wachowski@sochaczew.pl

 

A A A
22.12.2015
godz.12:05
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość